Perfekcja i elegancja

Produkty marki Renoird powstają na podstawie starannie wybranych projektów i z troską o najdrobniejsze detale. Nowoczesny styl w połączeniu z nutą konserwatyzmu towarzyszącą tradycyjnym przyborom piśmienniczym sprawia, że tworzymy przedmioty z charakterem.

Oferowane pióra wieczne i rollery charakteryzuje trwałość i niezawodność, za którymi stoi doświadczenie w produkcji, zastosowanie najnowszych technologii oraz najwyższej jakości materiałów. To doskonałe narzędzia do codziennej pracy, a także pomysł na upominek – prywatny lub biznesowy.

Różnorodność modeli w eleganckich wykończeniach pozwala wybrać produkt odpowiadający indywidualnym potrzebom. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, instytucji, jak i klientów detalicznych. Zapewniamy pełną obsługę wraz z możliwością personalizacji i produkcji na indywidualne zamówienie.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Renoird.

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatnoœci", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatnoœci Zgadzam się